Základní a Mateřská škola Pod Budčí - ZÁKOLANY - ŠvP Jizerské hory 2018

V druhém lednovém týdnu se vydaly třídy 1. - 3. na zimní školu v přírodě do Jizerských hor. Počasí nám přálo a děti mohly bobovat celý týden. Jeden den jsme se však vypravili na odpolední výlet na rozhlednu Černá Studnice u Jablonce nad Nisou, kde děti hledaly poklad schovaný skřítkem Jizeráčkem. Poklad se nakonec našel a tak nám nebylo ani moc líto, že byla mlha a neužili jsme si vyhlídky po okolí.

Základní škola a Mateřská škola Pod Budčí, Zákolany

Hledat v katalogu