Základní a Mateřská škola Pod Budčí - ZÁKOLANY - Beseda s paní Danou Němcovou u příležitosti slavnostního zasazení stromu dobré vůle

Ve čtvrtek 22. března 2018 zavítala na besedu do naší školy paní Dana Němcová (psycholožka, kritička a disidentka komunistického režimu, jedna z prvních signatářek Charty 77). Společně s paní Bárou Štěpánovou vzpomínala na paní Olgu Havlovou a jejího manžela pana prezidenta Václava Havla. Po besedě následovalo slavnostní vysazení stromu Olgy Havlové na Budči. Stromku popřála vše dobré trojice sudiček (děvčátek z mateřské školky). Závěrem zazněla píseň „Stojí hruška v širém poli“ za doprovodu malých flétnistů pod vedením Adama Janouška. 

Základní škola a Mateřská škola Pod Budčí, Zákolany

Hledat v katalogu
Uskutečněné akce
Beseda s paní Danou Němcovou u příležitosti slavnostního zasazení stromu dobré vůle

Ve čtvrtek 22. března 2018 zavítala na besedu do naší školy paní Dana Němcová (psycholožka, kritička a disidentka komunistického režimu, jedna z prvních signatářek Charty 77). Společně s paní Bárou Štěpánovou vzpomínala na paní Olgu Havlovou a jejího manžela pana prezidenta Václava Havla. 
Po besedě následovalo slavnostní vysazení stromu Olgy Havlové na Budči. Stromku popřála vše dobré trojice sudiček (děvčátek z mateřské školky). Závěrem zazněla píseň „Stojí hruška v širém poli“ za doprovodu malých flétnistů pod vedením Adama Janouška. 

Fotogalerie
IMG_20180322_151324.jpg
IMG_20180322_163503.jpg
(23.03.2018)