Základní a Mateřská škola Pod Budčí - ZÁKOLANY - O škole

    ZŠ a MŠ Pod Budčí, Zákolany  273 28 Zákolany 50   Tel.: 315 602 165   Mobil ZŠ: 774 333 026                              Mobil MŠ: 774 333 027  E-mail: zsmspodbudci@email.cz  Číslo účtu: 390839329 / 0800   ŠKOLA S OTEVŘENOU ATMOSFÉROU   Pro všechny malé, větší i největší – pro všechny, kteří se chtějí učit spoluprací, jeden od druhého – pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat v klidu a bezpečí rodinného prostředí – pro všechny, kteří chtějí dobře zvládnout přestup do škol vyššího stupně a beze strachu vykročit do světa.   Jsme malotřídní škola s 1. stupněm základního vzdělávání, tedy s 1.-5. ročníkem. Děti jsou vzdělávány ve třech třídách, takže se většinou dva ročníky učí společně. Děti jsou proto velmi brzy vedeny k samostatnosti a vzájemnému respektu odlišností, navíc se mohou učit od sebe navzájem. Kromě toho se snažíme o společně strávený čas všech ročníků i mateřské školy v rámci projektových dnů, čtení školáků ve školce, společných výletů a škol v přírodě.   Naší prioritou v práci s dětmi je spolupráce s jejich rodinou. Snažíme se o otevřený přístup nejen k žákům, ale i jejich rodičům. Rodiče si proto mohou domlouvat s učiteli individuální schůzky, třídní schůzky jsou také většinou řešeny formou individuálních konzultací ve trojici: rodič + žák + učitel, takže i dítě se může vyjádřit ke svému vzdělávání a učí se vlastnímu sebehodnocení.  

Základní škola a Mateřská škola Pod Budčí, Zákolany

Hledat v katalogu
O škole

 

 

ZŠ a MŠ Pod Budčí, Zákolany

 273 28 Zákolany 50

 

Tel.: 315 602 165   Mobil ZŠ: 774 333 026

                             Mobil MŠ: 774 333 027

 E-mail: zsmspodbudci@email.cz

 Číslo účtu: 390839329 / 0800

 


ŠKOLA S OTEVŘENOU ATMOSFÉROU

 

Pro všechny malé, větší i největší – pro všechny, kteří se chtějí učit spoluprací, jeden od druhého – pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat v klidu a bezpečí rodinného prostředí – pro všechny, kteří chtějí dobře zvládnout přestup do škol vyššího stupně a beze strachu vykročit do světa.

 

Jsme malotřídní škola s 1. stupněm základního vzdělávání, tedy s 1.-5. ročníkem. Děti jsou vzdělávány ve třech třídách, takže se většinou dva ročníky učí společně. Děti jsou proto velmi brzy vedeny k samostatnosti a vzájemnému respektu odlišností, navíc se mohou učit od sebe navzájem. Kromě toho se snažíme o společně strávený čas všech ročníků i mateřské školy v rámci projektových dnů, čtení školáků ve školce, společných výletů a škol v přírodě.

 

Naší prioritou v práci s dětmi je spolupráce s jejich rodinou. Snažíme se o otevřený přístup nejen k žákům, ale i jejich rodičům. Rodiče si proto mohou domlouvat s učiteli individuální schůzky, třídní schůzky jsou také většinou řešeny formou individuálních konzultací ve trojici: rodič + žák + učitel, takže i dítě se může vyjádřit ke svému vzdělávání a učí se vlastnímu sebehodnocení.

 

Obrázkové zobrazení | Tabulkové zobrazení