Základní a Mateřská škola Pod Budčí - ZÁKOLANY - Naše škola - škola pro všechny

Pro všechny malé, větší i největší – pro všechny, kteří se chtějí učit spoluprací, jeden od druhého – pro všechny, kteří chtějí vyrůstat v klidu a bezpečí rodinného prostředí – pro všechny, kteří chtějí dobře zvládnout přestup do škol vyššího stupně a beze strachu vykročit do světa.

Základní škola a Mateřská škola Pod Budčí, Zákolany

Hledat v katalogu
Skrytá kategorie
Naše škola - škola pro všechny

ŠKOLA S OTEVŘENOU ATMOSFÉROU

Pro všechny malé, větší i největší – pro všechny, kteří se chtějí učit spoluprací, jeden od druhého – pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat v klidu a bezpečí rodinného prostředí – pro všechny, kteří chtějí dobře zvládnout přestup do škol vyššího stupně a beze strachu vykročit do světa.

Jsme mateřská škola o jedné smíšené třídě a první stupeň základní školy od prvního do pátého ročníku s malotřídním způsobem výuky. Děti znají prostředí již od útlého věku, proto ani nezažívají nepříjemné adaptační pocity spojené s přestupem do základní školy. Během školního roku se snažíme propojovat činnosti pro všechny ročníky i pro mateřskou školu - společné výlety, akce,čtení...

Naší prioritou je příjemné prostředí bez stresu, spolupráce s rodiči, kvalitní pedagogický přístup a začlenění školy do života obce.

Přijďte mezi nás, těšíme se na Vás!

(11.12.2007)